čtvrtek 17. října 2013

NEW IN ~ MAYBELLINE & AVON

V úterý jsem se vydala do Pardubic, jelikož jsem si potřebovala nechat natisknout u mamky v práci nějaké materiály do školy. Takže jsem se vydala i na takovou čumendu po dárkách, jelikož kolem Vánoc počítám, že to ve škole nebude k vydržení - zápočty, apod., tak abych měla vše radši v předstihu. Musím se tomu trochu smát, jelikož mít dárky v předstihu není zrovna úplně můj styl, ale letos vypadá, že tomu dávám co proto. Až se sama divím, ale myslím, že mi chybí jeden dva dárky, a mám na Vánoce hotovo.
Ale o tom jsem neměla v plánu psát. Vydala jsem se samozřejmě do drogérky, to bych nebyla jinak já, kde jsem ve stojanu Maybelline objevila slevu na pěnový make-up. Pěnová konzistence make-upu mi přišla dost zajímavá, zatím jsem vždycky měla normální make-up, takže mě zajímalo, jak se bude nanášet, a jak bude vypadat na obličeji. Za těch 80,- jsem si ho vzala především ze zvědavosti, ale i kvůli tomu, že mi ten od Rimmelu rychle dochází. Zkoušela jsem ho zatím 2x a zatím jsem spokojená.
Bezoplachovou péči s marockým arganovým olejem od Avonu jsem si objednala hlavně z důvodu, že mi ta péče od Isany nezabírá na suché konečky, a hlavně už tu péči mám jen na pár použití. Bez přípravku na konečky bych se asi nemohla obejít, a když jsem v katalogu viděla tuhle péči za 59,- neváhala jsem. Zatím jsem jí ještě nevyzkoušela, tak doufám, že se po tom nebudou vlasy spíš mastit, a že to něco s těmi konečky konečně udělá. Od roztřepení je už nezachráním (to max kadeřnice), ale aspoň té suchosti bych se potřebovala zbavit.

7 komentářů:

 1. Jak poznáš, že máš suché konečky? :D

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně logicky - podle hmatu a nebo to je vidět i očima - že ty vlasy jsou prostě suché, poničené a třepí se :D

   Vymazat
  2. :D tak mi se třepí :D ale já to nepoznám :D :D ja je mam poskozené od zehlicky :D

   Vymazat
 2. tenhle makeup jsem zkoušela a je skvělej :)

  OdpovědětVymazat
 3. Taky potřebuju něco na konečky. Možná že zkusím ten AVON ;-)

  Dreamer Clara^^
  http://dreamersuniverse.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 4. Olejíček z Avonu už používám několik let, jak ten zelený tak tady ten:)
  A jsme s oběma moc spokojená,takže jsem nemohla přehlídnout téhle slevy a objednala si rovnou dva:D :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ten olejíček je naprosto úžasný :)
  Nicca,
  http://www.fashionpicnicblog.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat