čtvrtek 15. října 2015

GLANC BOX ~ NOVINKY ZE SVĚTA KOSMETIKY A DROGERIE

Ahoj, holky! :-)
Dnes vám přináším zprávy o nadcházející novince na našem trhu, kterou si pro nás připravil náš milý zlatý Brandnooz. Pokud milujete kosmetiku a svět drogerie, určitě bude jejich chystaný Glanc box pro vás to pravé ořechové :-)

O co tedy půjde?

První Glanc box bychom měli obdržet v listopadu. Box by měl obsahovat top zahraniční, ale i české značky. Na měsíc listopad jsou avizované značky jako například Loréal, Dove nebo Herbadent. Hodnota produktů by měla být vyšší než 900,- A tohle vše za běžnou cenu 349,- nebo za 299,- pro stávající předplatitele brandnooz boxu.

Ale milé čtenářky, nemusíte zoufat, pokud předplatné brandnooz boxu nemáte. Nyní vy všechny můžete získat Glanc box za 299,- Co stačí udělat? Stačí kliknout SEM (stránka na objednání Glanc boxu), a do okénka kód na slevu napište tento kód: UM31T10ULQ9 
Slevový kód má platnost pouze do 31. října, takže pokud máte o boxík zájem, určitě neotálejte. 


A kdopak z vás má už objednáno? Já musím přiznat, že já ano! A jsem nesmírně zvědavá :-)

16 komentářů:

 1. Mám objednáno a strašně se těším! :) Uvidíme co z toho vzejde. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Acha jaho objednat nemohu tak ason se pokocham fotkami. :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětSmazat
 3. Další boxík? :-) Objednáno ještě nemám, ale uvažuju nad tím. :-D

  OdpovědětSmazat
 4. hmm...ten vypadá zajímavě, já jsem ještě žádný nevyzkoušela, ale tenhle mě láká. BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětSmazat
 5. Škoda, že tento boxik neposílají na Slovensko, jinak bych taky neodolala.
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
 6. Téda, zajímavá novinka :) Nejspíš si počkám až na Tvůj článek, co Ti v balíčku přišlo a pak bych případně objednala

  OdpovědětSmazat
 7. Včera jsem chtěla objednat, při zadávání platby mi nepřišla z banky SMS s kódem, asi chyba v mobilu (plná paměť). Jenže nemůžu nikde najít údaje, abych platbu zadala znova, nepřišlo mi to ani do e-mailu :((( Ale zkusím to dnes znova, snad mi nepřijdou 2, když mi ten 1. nešel zaplatit. Jsem moc zvědavá, co v něm bude :)
  blog Měj se ráda

  OdpovědětSmazat
 8. Pěkná novinka a pro nás kosmetické blogerky určitě přínosná. Já zatím objednáno nemám ale příští měsíc se na to vrhnu až si zjistím nějaké podrobnosti a počkám na články od blogerek co v balíčku bylo.

  OdpovědětSmazat
 9. To jsem zvědavá. Ale brandnooz box jsem odebírala rok a přišlo mi to docela jako fiasko, navíc se tam opakovaly hodněkrát některé věci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě to zas tak nevadí, když se opakují - přeci jen věci do kuchyně vždycky nějak spotřebuješ /nebo tak to aspoň vždycky bylo v případě mé rodiny/ - každopádně když se ti neustále opakuje nevyhovující kosmetika, pak je to docela blbý no. Tak uvidíme :)

   Smazat
  2. No jo, ale mě už to po čase fakt štvalo. Pořád slibovali velké novinky, jak tam budou strašně kvalitní věci a vlastně to až takové haló nebylo.

   Smazat
 10. Celkově Brandnooz box je velmi dobrý složením. http://slevovykupon.net/s/brandnooz-cz/

  OdpovědětSmazat