pátek 3. ledna 2020

Hlásím návrat, ale ne tak úplně

Ahoj, zdravím vás všechny po takové době,

ani si nedovede představit, jak mi blogování chybělo. Nicméně, dny plynou tak hrozně rychle, že než se člověk naděje, uplyne pěkná řádka týdnů (v mém případě i let). Každopádně píšu hlavně proto, abych vám všem oznámila, že jsem se rozhodla ke svému koníčku vrátit. Ne ale tak, jak si možná myslíte. Tento blog byl můj miláček, ale za tu dobu se přihodila velká spousta věcí, člověk se mění a já jsem se, co se týče blogu, rozhodla vydat jinou cestou. Nechceme se mi ale ničit celou mou práci, proto jsem se rozhodla, že bude jednodušší si založit jiný blog.


Proto budu moc ráda, když mě navštívíte na mém novém blogu VNÍMEJ

Předem vám všem moc děkuji, že jste CMK navštěvovali. Jsem šťastná za všechny ty krásný komentáře a za krásný chvíle. No, budu ráda, když mě navštívíte i na mém novém blogu.

Mějte se všichni moc fajn :-)
K.


2 komentáře:

 1. Did you know there's a 12 word sentence you can speak to your crush... that will induce intense emotions of love and instinctual attractiveness for you buried inside his chest?

  That's because deep inside these 12 words is a "secret signal" that triggers a man's instinct to love, adore and protect you with his entire heart...

  =====> 12 Words Will Fuel A Man's Love Response

  This instinct is so hardwired into a man's genetics that it will make him work better than ever before to make your relationship as strong as it can be.

  Matter-of-fact, fueling this dominant instinct is absolutely important to getting the best ever relationship with your man that as soon as you send your man one of the "Secret Signals"...

  ...You will soon notice him expose his mind and heart for you in a way he never expressed before and he will distinguish you as the only woman in the universe who has ever truly attracted him.

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj, koukám, že se vracíme po pár letech ve stejné chvíli. :) Mrknu se na tvůj nový blog, já nejspíš budu psát na ten můj původní, i když už to nebude kosmetika :)

  OdpovědětSmazat